Підводимо підсумки літнього відпочинку дітлахів КЗДО КТ №60 КМР. Те що це літо було різним, сумнівів немає ні в кого. Воно було теплим, дощовим, спекотнім та навіть палким… Літо було веселим і радісним, страшним і сумним…. Для кожного з нас, це літо різне, але головною задачею педагогів є, було і буде – це створення безпечного та комфортного мобільного простору, у якому діти зможуть отримати знання, знайти нових друзів, розв’язати різноманітні проблемні завдання, знайти потрібні їм – відповіді, гратися, радіти і просто жити без війни … Матимуть, таке омріяне – щасливе дитинство!

Пропонуємо переглянути, які ж саме форми роботи використовували наші педагоги, щоб забезпечити щасливе дитинство наших малюків!

Тематичний тиждень: “Літо – чарівна пора!”, “Кольоровий тиждень”, “Казка в гості завітала” та звичайно “Україна – рідний край!”

Приємного перегляду, за посиланням на нашій сторінці у Facebook)

https://www.facebook.com/zdo60/posts/1261305531554877

https://www.facebook.com/zdo60/posts/1261319494886814

https://www.facebook.com/zdo60/posts/1261322268219870

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *