Підводимо підсумки літнього відпочинку дітлахів КЗДО КТ №60 КМР. Те що це літо було різним, сумнівів немає ні в кого. Воно було теплим, дощовим, спекотнім та навіть палким… Літо було веселим і радісним, страшним і сумним…. Для кожного з нас, це літо різне, але головною задачею педагогів є, було і буде – це створення безпечного та комфортного мобільного простору, у якому діти зможуть отримати знання, знайти нових друзів, розв’язати різноманітні проблемні завдання, знайти потрібні їм – відповіді, гратися, радіти і просто жити без війни … Матимуть, таке омріяне – щасливе дитинство!
Пропонуємо переглянути, які ж саме форми роботи використовували наші педагоги, щоб забезпечити щасливе дитинство наших малюків!
Тематичний тиждень: “Літо – чарівна пора!”, “Кольоровий тиждень”, “Казка в гості завітала” та звичайно “Україна – рідний край!”
Приємного перегляду, за посиланням на нашій сторінці у Facebook)
https://www.facebook.com/zdo60/posts/1261305531554877