Територія нашого садочка

Дитячий сад – це другий дім для дітей, адже малюки проводять більшу частину дня саме тут. Гордістю нашого садочку є сучасна та естетично озеленена  територія. Начеб – то опиняєшся в казковому водограї барв різноманітних квітників, клумб, зелених насаджень,  які змінюються  кожної пори року.

Тому першочергове завдання нашого колективу – забезпечити максимально зручні умови для перебування, всебічного розвитку та виховання наших малюків.

Не секрет, що ми бажаємо бачити, відчувати красу і зручність як всередині, так і зовні дитячого садочка, щоб бути впевненим, що маляті буде безпечно і комфортно в обраному вами закладі дошкільної освіти. Саме працівники нашого садочка створюють ту атмосферу затишку та краси, яку ви потім вибираєте для своїх діточок.

На території дитячого саду обов’язково наявність:

• Ігрові і спортивні майданчики для всіх вікових груп
  • зелені насадження, квітники , фруктовий садочок
  • павільйони з дитячим ігровим обладнанням
  • Алеї , стежки, доріжки та галявини

Територія дитячого садка є базою для отримання природознавчих знань, екологічного виховання малят , опанування ними навичок первісного догляду за рослинами в живій природі.

Різноманітність рослинного світу , який ми створили, йде їм тільки на користь. Наявність на території нашого дитячого садочка як характерних для даної місцевості, так і екзотичних екземплярів дозволяє дітям краще пізнати природу.

Абсолютно всі рослини, що є та висаджуються на території садочка , безпечні для здоров’я дітей.

Яскраві, кольорові клумби, невід’ємна частина ланшафту двору наого дитячого садочка , радують око з весни до пізньої осені. Продуманий вибір рослин для клумби дозволив їм залишатися квітучою протягом усього теплого періоду.