Освітня діяльність.

(Освітня програма КЗДО КТ №60 КМР)

Відповідно до реалізації Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», відповідно до Примірного положення про методичний кабінет закладу дошкільної освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України №372 від 16.04.2018, нормативних документів з питань організації освітньо – виховного процесу, а саме https://mon.gov.ua/ua/npa/shodo-okremih-pitan-diyalnosti-zakladiv-doshkilnoyi-osviti-u-20212022-navchalnomu-roci; з метою забезпечення державних стандартів освіти; втілення ідеї гуманістичної педагогіки, патріотичного та громадянського виховання та солідарної відповідальності держави, громади, родини, фахівців педагогічної освіти й інших професій, причетних до піклування, догляду та розвитку дітей дошкільного віку; впровадження у практику роботи індивідуальних технологій навчання та виховання; формування навичок здорового способу життя; створення психолого – педагогічних передумов особистісно зорієнтованої системи навчання й виховання в умовах реформування національної системи освіти, на основі вивчення результативності освітньо – виховного процесу, професійних потреб та інтересів педагогічних кадрів, рівня їхньої компетентності, враховуючи моніторинговий аналіз досягнень дітей дошкільного віку та аналіз роботи закладу за минулий навчальний рік та планом роботи КЗДО КТ №60 КМР на 2021-2022 н.р., творчою групою КЗДО КТ №60 КМР було створено ОСВІТНЮ ПРОГРАМУ закладу.