Після 24 лютого 2022 року світ українців назавжди змінився. МИР – став для нас, найзаповітнішою мрією, чарівною казкою і найжаданнішим святом! Тепер рідні та близькі бажають не просто гарного дня, але й мирного неба, тиші, спокою та миру всій Україні.
21 вересня відзначають День Миру! Колектив нашого садока, педагоги та діти, від щирого серця бажають нам всім мирного неба, світлих надій, упевненості у завтрашньому дні та довгих мирних років життя у квітучій Україні!
Низький уклін нашим Захисникам і Захисницям!
#зУкраїноюВсерці_зВіроюДоПеремоги
