Ви лише погляньте на цю красу!!!! Одразу видно, що все в нашому садочку, сумувало за дітлахами. І як, же приємно, коли дошкільнята милуються природою, під час ранкових зустрічей та прогулянок, поважають кожну квітку, обережно насолоджуються неперевершеним ароматом кожної рослинки.

Ви, лиш погляньте на цю красу……

Перемога наша буде

Багато квітів у моїм саду,

Така краса! Уся земля розквітла!

Я на побачення з весною йду,

Вона несе Землі багато світла!

Й дарує щедро квіти і тепло

І повниться моя душа красою.

Усе навколо радо ожило

І піснею озвалось голосною!

А в небі синь і хмарка де-не-де,

І від краси аж хочеться співати!

На півдні й сході в нас війна іде

І гинуть мирні люди і солдати…

Та ми за мир і волю стоїмо,

Ми — українці, волелюбні люди!

І ворогам свій край не віддамо,

Тож перемога наша скоро буде! (Красоткіна Надія)

Більше фото на нашій сторінці у фейсбук, за посиланням…

https://www.facebook.com/zdo60/posts/1189037372115027

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *