Ви лише погляньте на цю красу!!!! Одразу видно, що все в нашому садочку, сумувало за дітлахами. І як, же приємно, коли дошкільнята милуються природою, під час ранкових зустрічей та прогулянок, поважають кожну квітку, обережно насолоджуються неперевершеним ароматом кожної рослинки.
Ви, лиш погляньте на цю красу……
Перемога наша буде
Багато квітів у моїм саду,
Така краса! Уся земля розквітла!
Я на побачення з весною йду,
Вона несе Землі багато світла!
Й дарує щедро квіти і тепло
І повниться моя душа красою.
Усе навколо радо ожило
І піснею озвалось голосною!
А в небі синь і хмарка де-не-де,
І від краси аж хочеться співати!
На півдні й сході в нас війна іде
І гинуть мирні люди і солдати…
Та ми за мир і волю стоїмо,
Ми — українці, волелюбні люди!
І ворогам свій край не віддамо,
Тож перемога наша скоро буде! (Красоткіна Надія)
Більше фото на нашій сторінці у фейсбук, за посиланням…