З метою привернення уваги до ментального здоров`я, під гаслом «Ти як?» практичним психологом Савченко Оленою було проведено тренінг для педагогів закладу. Ментальне здоров’я — це стан щастя та добробуту, в якому людина реалізує свої творчі здібності, може протистояти життєвим стресам, продуктивно працювати та робити внесок у суспільне життя. Різноманітні вправи та техніки допомогли педагогам краще розібратися в собі, навчили позитивно мислити та удосконалили навички емоційної саморегуляції. Бережіть себе та своє здоров’я!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *