Літо – це особливий час, коли нам хочеться заповнити сили, насолодитися відпочинком і … переробити величезний перелік справ. А ще організувати для дітей веселі та цікаві, розважальні та пізнавальні будні!!!! Як же цікаво проводити літньо-оздоровчий період з малятами…. Всі працівники садочка, з нетерпінням чекають, цієї можливості. І поки наші ЗСУ сумлінно і жертовно захищають нас на передовій, пришвидшуючи таку жадану Перемогу та можливість відвідувати дошкільниками садочків у кожному куточку України. Ми – освітяни, вихователі та спеціалісти, адміністрація та методичні служби – тримаємо стрій на своєму освітньому фронті. І у зв’язку з невеличкими перемогами нашого закладу та працівників зокрема, вважаємо, що свою роботу протягом 2022-2023 н.р. виконали сумлінно та на високому рівні. Тому, відкрити літній період, хочеться з привітань нашим наставникам, педагогів-новаторів, метрів ЗДО#60, завжди чуйних, толерантних, відповідальних, добрих та надзвичайно талановитих україночок, справжніх красунь та “Майстринь своєї справи” з отриманням високої оцінки професійної діяльності від Департаменту освіти і науки Криворізької міської ради!!!
Отже, ВІТАЄМО – колег:
КУРТЄЄВУ Валентину Анатоліївну:
РЕЗНІЧЕНКО Інессу Ярославівну , САПРИКІНУ Анастасію Сергіївну.


ТОж і весь педагогічний колектив садочка за активну педагогічну діяльність та участь у ХІV Міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти – 2023” отримав Диплом
Ми найкращі!!!!












І як завжди, наша гордість – територія КЗДО КТ #60 КМР, зустрічає літечко всіма барвами веселки!!! Дуже шкода, що різноманітністю нашого розарію, ми можемо поділитись з нашою аудиторією, поки що, тільки он-лайн.







