“Зимові розваги в казковому лісі ” – виставка дитячих робіт з художньої ручної праці вихованців гуртка з крафт – майстерні “Дитячі фантазії”.

Зимонька-зима! яка чудова, яскрава пора року! Вона зачаровує не тільки своєю чарівною красою, новорічними святами, але й захоплює веселими забавами, рухливими іграми, саме зимові розваги – піднімають настрій, надають величезне задоволення і дорослим, і малечі.

Саме цим радощам зими, присвячена виставка. Роботи виглядають дуже привабливо і яскраво, бо всі казкові персонажі виконані в новій для дітей техніці об’ємного моделювання з паперу – Paper Kraft (паперопластика) та розташовані на тлі паперових зимових міні декорацій, створених з готових аплікативних елементів в тривимірному зображені – техніка 3-D аплікація.

Тут можна побачити і оленів в упряжці з маленькими зайчиками на санчатах, і веселих сніговиків на лижах, і кумедних пінгвінів на ковзанах, і навіть, білого ведмедя с пінгвіном, захоплених зимовою рибалкою – все те, за що так  полюбляють зиму наші діти. Красивий результат приніс дітям задоволення і прикрасив інтер’єр садочка, та мотивував на подальшу творчу роботу майстерні.

Паперопластика – це конструювання об’ємних та напівоб’ємних форм з паперу шляхом його механічної обробки та трансформації (складання, скручування, згинання, вирізання, прорізування, гофрування, склеювання тощо).

Світ папероплатстики незвичайний за змістом та наповненням. Він консервативний і демократичний водночас, адже тут гармонійно поєднано традиційні напрямки і нові мистецькі течії. В ньому мирно співіснують, вдало доповнюючи, підкреслюючи неповторність один одного: українська витинанка і японське оригамі; класична паперопластика і квілінг. Використання різних технік на заняттях крафт-майстерні удосконалює естетичний смак у вихованців, розвиває відчуття прекрасного, підтримує творчий початок у діяльності дитини.

Процес навчання під час гурткової роботи відбувається на позитивно-емоційному тлі в психологічно комфортних для дітейумовах. Задля цього на заняттях керівник гуртка Наталя Іванівна створює ситуацію успіху, враховуючи вік та особисті можливості кожного. Такі заняття захоплюють не тільки дітей але й батьків.

Для реалізації передумов розвитку творчих здібностей вихованців Наталя Іванівна використовує ефективні форми й методи навчання, викликає зацікавленість, навчає дітей працювати в колективі, співпрацювати, співпереживати, надавати товариську допомогу, оцінювати свої можливості і результати праці. Все це збагачує внутрішній світ дітей, дає можливість розвивати їх творчі здібності та художній смак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *