23 серпня в Україні відзначають День державного прапора. І хоч це свято відносно нове (його почали святкувати з 2004 року), та історія українського прапора сягає сивої давнини.

Як на українських землях з’явився символ з поєднанням синього та жовтого кольорів – достеменно невідомо. Деякі легенди говорять, що ці кольори з’явились завдяки трипільцям під час великого переселення народів.

Перша історична згадка датується 1256 роком – днем заснування Львова. Саме на гербі міста Лева поєднались ці символічні для країни кольори – жовтого лева на блакитному тлі.

Поєднання цих барв знаходимо і в добу козацтва, особливо у період XVIII століття. Часто у запорожців були сині стяги, прикрашені золотистими орнаментами, образами православних святих або ж козаків.

В нашому садочку день Державного прапора теж святкується із року в рік. У цей день вихователі разом з дітлахами влаштовують почесну ходу по території закладу, з урочисто майоріючими прапорами .

Цей рік також не став виключенням. Ми вирішили розбавити похмуру дощову погоду яскравими блакитно-жовтими фарбами, та, під звуки Державного гімну, гордо крокували територією ЗДО.

Вважаємо, що такі моменти дуже важливі, адже вони є основою та кращим практичним посібником з патріотичного виховання для наших малюків

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *