13 травня 2021 року на базі нашого садочку – КЗДО КТ №60 КМР  була проведена міська онлайн-школа педагогічної майстерності з теми: “Підвищуємо якість математичної освіти дітей дошкільного віку” для педагогів ЗДО м. Кривого Рогу.( більше 100 педагогів були на звьязку )

Математична грамотність, розвиненість є невід’ємним елементом освіченості, культури, соціальної, особистої та професійної компетентності сучасної людини. 2020-2021 н.р. оголошено – «Роком Математики», це зумовлено посиленням значення математики в різних галузях науки, економіки й виробництва.

Відтак, актуалізується завдання оновлення системи математичного розвитку дошкільників, яка має бути спрямованою на конструювання нетрадиційного змісту, форм і методів навчання й виховання, що забезпечують розвиток у кожної дитини пізнавальних здібностей і особистісних якостей.

Розпочала роботу ШПМ – Завідувач нашого закладу – Наталя Кузьма, яка проінформувала педагогів міста, щодо  позитивного впливу інноваційних технологій, в темі виступу “Цікава математика – яка вона?”

Інформаційну картку сучасної математичної освіти: “Несподівана математика” або З чого починаються відкриття? презентувала вихователь-методист ЗДО №60 – Ганна Курило.

Бюро педагогічних знахідок “Прогресивна математика для сучасного дошкільника” розкрила вихователь – методист ЗДО №60 – Тетяна Кочережко.

Вихователь – методист ДНЗ №20 – Ірина Вареник – представила для педагогів методичну панораму з теми: “Авторські технології математичної освіти І. Стеценко”.

Вчитель-дефектолог ЗДО №230 – Анна Андрєєва надала презентаційний меседж – “Рухлива математика – ефективний засіб формування логіко-математичної компетенції дошкільників з ООП”. На завершення засідання учасники заходу мали можливість переглянути відео фільм з роботою спеціалістів ЗДО №20 за даною темою.

Під час проведення ШПМ було розглянуто практичні, цікаві та незвичайні форми роботи, які однозначно допоможуть педагогам-дошкільникам, викликати у дітей інтерес та бажання займатися несподіваною математикою в повсякденному житті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *