Виконуючи задачі плану роботи КЗДО КТ № 60 КМР на 2020/21 н.р. та для вирішення пріоритетних завдань Програми обласного науково-методичного проєкту «Педагогічні стратегії розвитку самоефективної особистості в освітньому просторі Нової української школи» 2020р. – 2023р.  творча група ЗДО створила педагогічний проєкт:

«STREAM-освіта: розвиток творчих здібностей дошкільника шлях до формування компетентної особистості майбутнього школяра в освітньому просторі НУШ»

Презентацію роботи над проєктом, вихователі методисти та керівники Покровського району мали змогу переглянути на ІІ-му онлайн – засіданні опорного ЗДО м з питань розвитку та впровадження даного проекту. Під час якого в/м Курило Г.П. та в/м Кочережко Т.М. підготовили презентацію в якій розкрили мету, задачі, напрями діяльності педагогів нашого закладу та прогнозований результат в ході реалізації ІІІ- х етапів (2020-2023рр.) проєкту для забезпечення Державних стандартів НУШ.

Наш проєкт забезпечує раціональне поєднання різних форм роботи, розроблення власних та використання перевірених на практиці технологій, які дають дієві результати та орієнтують педагогів садочка на конструктивну взаємодії ЗДО, родини та НУШ в процесі виховання сучасного компетентного дошкільника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *