Атестація педагогічних працівників  КЗДО КТ №60 КМР – це система заходів, спрямована на всебічне , комплексне оцінювання діяльності педагогічних працівників.

Отже у 2020/21 навчальному році чергово для підтвердження кваліфікаційної категорії , звань та для підтвердження відповідності займаних посад, була проведена атестація педагогів; вчитель-дефектолог – Кошелєва Л.В., керівник гуртка – Скаченко І.Л., вихователь – Таран Н.М.

Позачергово для підвищення кваліфікаційної категорії висловили бажання атестуватися: в/м – Курило Г.П. та в/м Кочережко Т.М., вихователі спеціальних груп – Свєтська В.О. та Радзівіл Т.П., музичний керівник – Градова О.П.

Метою атестації було стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності освітнього процесу.

Основними принципами атестації були: відкритість та колективність, гуманне та доброзичливе ставлення до педагогічного працівника, повнота, об’єктивність та системність оцінювання його педагогічної діяльності.

Завданнями атестації було:

Для організації та проведення атестації педагогічних працівників у КЗДО КТ №60 КМР було створено атестаційну комісію І рівня. Атестаційна комісія створена у складі:

Голова АК – Кузьма Н.В.- завідувач КЗДО КТ №60 КМР

Заступник – Остапішина Л.Г. – вчитель-логопед

Секретар   – Кочережко Т. М. – вихователь-методист

члени АК  –  Курило Г.П. – вихователь-методист

                    Кошелєва Л.В. – вчитель – дефектолог

                     Біжик І.І. – вихователь, голова ПК  

                     Яцко Т.Б. – пр. психолог.

На належному рівні була проведена організаційно-методична робота з питання атестації педагогічних працівників адміністрацією закладу та зокрема вихователм – методистом Кочережко Т.М.: вчасно видані накази, розроблені заходи та складені плани роботи, графіки засідань; педагогічні працівники ознайомлені з нормативними документами про атестацію.

Атестація педагогічних працівників була проведена згідно графіку.  Всі педагоги допущені до атестації, пройшли курси підвищення кваліфікації на базі КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти».

Атестаційною комісією закладу було переглянуто і проаналізовано робочі місця, документацію, осінні,  новорічні свята та святкові ранки, ранкову гімнастику, фізкультурні розваги до Дня здоров’я та інші режимні моменти. Дистанційно педагоги були залучені до осучаснення картотеки публікацій, дидактичних ігор та педагогічної літератури.

Атестація проводилась відкрито, демократично. Педагоги звітували перед колегами та представили власні досягнення педагогічної майстерності за міжатестаційний період.

04 квітня 2021 року відбулось підсумкове засідання АК про результати атестації педагогічних працівник у період 2020/2021 н.р. Матеріали зібрані в ході атестації систематизовано та оформлено згідно вимог чинного законодавства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *