28 жовтня 2020р відбувся семінар-практикум для педагогів ЗДО з теми : “Інноваційне розвивальне предметне середовище: принципи, модель, акценти.”

“Зміна підходів в системі дошкільної освіти відкрила широкі можливості для творчого самовиявлення педагогів; широкого співробітництва з батьківською, науковою, освітянською громадськістю на партнерських засадах; активного розроблення, апробації та впровадження інноваційних методик, технологій, засобів. Головне тут — не перетворити впровадження модних лайфхаків на самоціль, а рухатися курсом інноваційного поступу заради поліпшення якості освіти, щасливого проживання нашими вихованцями неповторного періоду дошкільного дитинства!”

В/м Курило Ганна Петрівна підготувала інформацію : “Нові акценти освітньої роботи в умовах інноваційного розвивального середовища.”

В/м Кочережко ТетянаМиколаївна розкрила друге питання семінару: “Професійно удосконалюємося: яким мають бути освітні осередки?”

Вихователь спеціальної групи №7 Радзівіл Тетяна Петрівна розкрила питання: “Креативні підходи до створення розвивального середовищаВ умовах ЗДО”

Вихователь групи( ранній вік) №1 Литвинова Вікторія Валерівна розкрила зміст питання семінару: “Розвивальне середовище для сенсорного розвитку дітей раннього віку.”

Практичною частиною семінару – практикуму стало завдання для педагогів : “Створення проекту оновлення розвивального средовища для всебічного розвитку особистості та забезпечення інтелектуальних потреб дітей дошкільного віку для кожної вікової групи”