Результати моніторингу

Узагальнені результати моніторингового дослідження дошкільників на засвоєння Державної програми  розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля»

З метою підвищення якості освітньої та корекційної роботи, у вересні 2020р. у  січні 2021р. та у травні 2021 педагогами та спеціалістами проводились моніторингові дослідження виявлення стан засвоєння базових вмінь та навичок дітей дошкільного віку. Діагностична робота відбувалась відповідно до завдань програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля» та базувалась на освітніх напрямах БКДО.

Вихователі всіх вікових груп відповідно до рекомендованого інструментарію проводили моніторинг, який допоміг не тільки оцінити результат, а й полегшити процес виконання дошкільникам завдання. Якісний розподіл компетентності дитини здійснювався за рівнями:  високий, достатній, середній, низький.

В КЗДО КТ №60 КМР всього обстежено 230 дітей:

• 36 дітей – раннього віку,
  • 42 дитини – молодшого дошкільного віку,
  • 62 дітей –  середнього дошкільного віку,
  • 49 дітей – старшого дошкільного віку
  • 41 дитина – спеціальні групи.

Узагальнений результат

низького рівня педагогічного обстеження дітей  усіх груп

по КЗДО КТ №60 КМР.

Виходячи з вищесказаного та аналізуючи результати моніторингу дошкільників різних вікових груп, методична служба рекомендує: