Щорічно 11 листопада відзначають Міжнародний день енергозбереження. Мета свята – привернути увагу до стану навколишнього середовища та заощадження енергії, як до одного зі способів його уберегти.
Цього дня педагоги КЗДО КТ №60 КМР ознайомили вихованців з економним використанням енергії, навчали раціональному використанню електроенергії, води й тепла та основному принципу енергоощадження – заощаджувати; формували уявлення про можливості використовувати різні види енергії під час дослідження «Джерела енергії». На згадку про цей день малюки вдома, разом з батьками намалювали яскраві і повчальні малюнки, а отже запам’ятали самі і нагадали про це дорослим. Дякуємо за активну участь!
Запровадили свято за ініціативи міжнародної екологічної мережі «Шкільний проєкт з використання ресурсів та енергії» (SPARE).
Ввели День енергозбереження у 2008 році. На той час до проєкту долучилися 20 країн, у зв’язку із чим свято набуло статусу міжнародного. Мета – привернути увагу суспільства до раціонального використання ресурсів електроенергії. Адже це дасть змогу потроху знижувати рівень забрудненості навколишнього середовища, до того ж, ще й вигідно заощадити.
Як наголошують учасники проєкту, для заощадження не потрібно якогось спеціального обладнання, оскільки це можна робити і в домашніх умовах – навіть елементарно вимикати світло, виходячи з кімнати. День енергозбереження об’єднує людей, які дбають про навколишнє середовище і, в першу чергу, власну домівку.
Цього дня педагоги КЗДО КТ №60 КМР ознайомили вихованців з економним використанням енергії, навчали раціональному використанню електроенергії, води й тепла та основному принципу енергоощадження – заощаджувати; формували уявлення про можливості використовувати різні види енергії під час дослідження «Джерела енергії». На згадку про цей день малюки вдома, разом з батьками намалювали яскраві і повчальні малюнки, а отже запам’ятали самі і нагадали про це дорослим. Дякуємо за активну участь!

