Продовжуємо додавати у життя фарби…Раді Вам повідомити, що у садочку сьогодні відбувся ЗЕЛЕНИЙ день.
Безпека, гармонія, спокій, врівноваженість, життя, енергія, розвиток, початок чогось нового – це усе про зелений колір. Зелений колір заряджає енергією, стимулює працездатність, покращує настрій.
Отже, ЗЕЛЕНИЙ день виявився не менш цікавим ніж попередній. Протягом дня педагоги засобами арттерапії зменшували рівень тривожності у дітей. Дітлахи малювали казкових зелених птахів та покращували настрій нашій планеті. Дієвими були різноманітні ігри, які знімали емоційне та фізичне напруження, підвищували життєвий тонус. Малюки з захопленням виконували дихальні вправи. Скільки радості принесли їм зелені жабенятка, зелені цукерочки, зелені м`ячі, зелені кеглі…Не оминули ми і наше гарне зелене подвір`я, яке надихає, заспокоює, гармонізує…
Давайте разом збагачувати світ наших дітей різними яскравими кольорами!

Більше фото – за посиланням: