1 грудня – Перший день Зими![]()
![]()
. У кожному регіоні України він різний… Десь йдуть дощі
, а десь вулиці вкриваються снігом
. З яким же нетерпінням, ми чекали на зиму… колись… До Війни!!!! А зараз, ми всі чекаємо одного – ![]()
ПЕРЕМОГИ![]()
![]()
!!! Ми, щодня, дякуємо Нашим Захисникам і Захисницям, за прожитий день та спокійну ніч! За таку важку службу Героїв, що боронять наші з Вами будні!!!! #В_Єдності_Наша_Сила! З метою підтримки та підняття бойового духу, збереження і зміцнення здоров’я Наших Героїв-Захисників колектив КЗДО КТ № 60 КМР зібрав та передав невеличку гуманітарну допомогу -таку необхідну Нашим Охоронцям у час зимової негоди! З кожною цукеркою, баночкою меду, парою теплих шкарпеток і упаковкою необхідних ліків: “Ми надсилаємо Вам, щиру Вдячність, Турботу і Молитву – Оберіг!”#зУкраїноюВсерці![]()
, #зВіроюДоПеремоги![]()
#ПовертайтесьЖивими!!!


