З 25 листопада по 10 грудня триває Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Ця кампанія вкотре наголошує, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням її прав. З метою привернення уваги суспільства до проблеми насильства й жорстокості, попередження та розв`язання конфліктів між учасниками освітнього процесу 29 жовтня у закладі дошкільної освіти проведено психологічний практикум на тему: «Ні – насильству, стоп – конфлікту». Під час заходу практичний психолог Савченко Олена надала змістовну та корисну інформацію щодо психологічної допомоги постраждалим від насильства, сформувала навички вирішувати конфлікти мирним шляхом, надала рекомендації щодо локалізації конфлікту. У колі педагогів зробили висновок, що вивчення даної проблеми на сьогодні актуальне, а її основна функція полягає у попередженні конфліктних ситуацій.