Новорічні свята – це пора здійснення бажань, мрій, сподівань та гарного настрою для дітей та дорослих. Педагоги КЗДО КТ №60 КМР постійно дивують своїх вихованців, створюючи казковий сюжет, як внутрішнього так і зовнішнього оформлення закладу.

Поділитися своїми напрацюваннями та святковим настроєм, ми маємо змогу, в рамках проведення районних етапів конкурсів міського новорічного фестивалю “Новорічні дива”, який проходитиме за підтримки департаменту освіти і науки виконкому Криворізької міської ради з 17.12.2021 по 06.01.2022 в закладах освіти міста Кривого Рога .

Наш садочок з гордістю представляє Вам, свої конкурсні роботи, зокрема:

1. Районний етап міської новорічної виставки-конкурсу

 hand made сувенірів «Фольк&Nova-Art»

“Різдвяні подарунки” – віночок виготовлений вихованцями групи №12, під час гурткової роботи арт-студії “Кольоровий світ”, керівник – Ірини Скаченко.

2. Районний етап міського конкурсу-презентації новорічного (різдвяного) заходу для дітей серед колективів закладів  дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.

Сценарій новорічного свята для дітей старшого дошкільного віку

групи №12 КЗДО КТ №60 КМР

Кафе “КАЗКА”

Мета: подарувати дітям радість і багато позитивних емоцій у процесі святкування веселого свята Нового року; розвивати увагу, пам’ять і мислення, орієнтування у просторі, вміння імпровізувати у танці та грі, емоційну та рухову чутливість, співочий голос, виразність і ритмічність рухів під музику, розвивати музичні здібності.

Виховувати засобами музики морально-естетичні почуття, бажання і уміння втілювати в творчому русі настрої, характер і процеси розвитку музичних образів, слухати її, збагачувати музичні враження.

Методичні прийоми: ігрова ситуація, бесіда-діалог, танці, оркестр-танок, спів пісень.

Учасники – 25 дітей (5 років), з них: Веселинки – 6; Сніговики – 7; Східні красуні – 6; Аладін – 1; Мушкетери – 4; Візир- 1.

3-є – дорослих, з них: Ведуча – 1; Свічка – 1; Дід Мороз – 1.

Реквізит: новорічне оформлення музичної зали, святково прикрашена ялинка, костюми героїв, чудо-апарат, музичний центр, лазерний проектор.

Пропонуємо переглянути конкурсну роботи, та поринути в казкову атмосферу.за цим посиланням

https://www.facebook.com/zdo60/videos/779053556828248

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *