31 серпня 2021 року відбулася настановна педагогічна рада з проблеми «Завдання педагогічного колективу на 2021-2022 навчальний рік» за планом:

1. Вибір секретаря педагогічної ради. (Обговорення, голосування)

2. Про аналіз діяльності педагогічного колективу за минулий навчальний рік та літній період з визначенням річних завдань на майбутній період.  (Аналіз роботи).

3. Про особливості організації діяльності закладів дошкільної освіти у новому навчальному році. (Інформаційно-методичний порадник, обговорення. Завідувач Наталя Кузьма)

4. Обговорення, затвердження Плану роботи (з додатками) на новий навчальний рік та: освітньої програми; розкладу орієнтовного тижневого розподілу занять у новому навчальному році; форми планування освітньої роботи з дошкільниками. (Вихователь-методист Ганна Курило).

5. Обговорення перспективного плану підвищення кваліфікації та атестації педагогічних працівників на поточний навчальний рік. (Вихователь-методист Тетяна Кочережко).

6. Про забезпечення діяльності творчої групи з розробки проєкту Програми розвитку  КЗДО КТ №60 КМР на період 2021-2025 роки. (Наказ, затвердження складу творчої групи)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *