31.08.2020р. керуючись рекомендаціями МОН і МОЗ у КЗДО КТ №60 КМР на свіжому повітрі, дотримуючись дистанції – була проведена настановча педагогічна рада №1 “Завдання педагогічного колективу на 2020-2021 н.р.”

1. Аналіз якості та результативності організації освітньої діяльності педагогічного колективу за 2019-2020 навчальний рік та оздоровчий період.

2. Обговорення та затвердження плану роботи закладу, пріоритетних напрямків роботи на 2020-2021 н.р.

3. Затвердження освітніх, парціальних програм, календарно-тематичного планування, розкладів занять спеціально-організованої діяльності та гурткової роботи, графіки роботи та матеріали моніторингових досліджень вузьких спеціалістів закладу.

4. Готовність закладу дошкільної освіти до нового навчального року в умовах адаптивного карантину.

УХВАЛИЛИ:

1. Інформацію завідувача КЗДО КТ №60 КМР Кузьма Н.В., щодо аналізу якості та результативності організації освітньої діяльності колективу ЗДО у 2019/20н.р. взяти до уваги.

2. Затвердити річний план роботи закладу на 2020/21н.р. з основними завданнями:

3. Затвердити базові програми в ЗДО.

4. Затвердити роботу керівників гуртків за парціальними освітніми програмами.

5. Затвердити парціальні програми, згідно яких буде проводитись гурткова робота на групах.

6. Затвердити календарно – тематичний план освітньої діяльності для кожної вікової групи на 2020-2021 н.р.

6.1. Використовувати для педагогічної діяльності методичну літературу під грифом МОН та відповідно до вимог БКДО і програми “Українське дошкілля”.

6.2. Затвердити адаптовані режим дня, розклад спеціально – організованої діяльності  усіх вікових груп і спеціалістів та графіки руху дітей по закладу в умовах карантину.

6.3. Продовжити роботу під час моніторингу засвоєння базових умінь і навичок у дітей дошкільного віку за методичним посібником “Моніторинг досягнень дітей дошкільного віку згідно з БКДО”/Т.В. Киричук, О.М. Шаповал.

7. Затвердити план роботи медичної сестри з урахуванням протиепідемічних заходів у ЗДО на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

8. Затвердити заходи з безпеки життєдіяльності та охорони праці в ЗДО, які відповідають Тимчасовим рекомендаціям щодо організації протиепідемічних заходів у ЗДО в період карантину і у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30.07.2020 №42.

9. Надавати дієву допомогу педагогам та спеціалістам закладу з питань видавничої літератури, планування освітнього процесу та корекційно – відновлювальної роботи. Сприяти курсовому підвищенню кваліфікації педагогічними працівниками ЗДО (згідно графіку).

Під час підведення підсумків роботи педагогічного колективу за 2019-2020 н.р., педагоги ЗДО №60 були нагороджені грамотами за наслідками атестації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *