11.05.2020р. відбулась он-лайн Конференція і чат( Zoom) педагогів нашого закладу з теми: «Проміжні підсумки дистанційної роботи педагогів ЗДО”

Завідувач закладу Наталія Віталіївна відмітила, що педагоги закладу  ведуть активну дистанційну роботу, як в групах  «Viber»  з батьками   так і в соціальній мережі «Facebook» на власній  сторінці: «Червона шапочка». Педагоги представляють велику кількість рекомендацій, консультацій для батьків,  та цікавий, розвивальний матеріал для дітей всіх вікових груп. Також зазначила, що звіти педагогів висвітлюється на сайті закладу www.zdo60.dp.ua. З педагогами та спеціалістами були обговорені проблемні питання дистанційної роботи, знайдені шляхи та методи їх вирішення. Також, було зазначено, що майже  всі педагоги закладу на високому рівні працюють над своєю самоосвітою, відвідують онлайн вебінари, про що свідчить велика кількість сертифікатів, подяк та грамот.

Методична служба закладу надала педагогам рекомендації по поліпшенню дистанційної роботи, індивідуальні плани і завдання на наступний карантинний  період    

Он-лайн нарада пройшла продуктивно та змістовно .    

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *