На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 №1/9-154  Про  запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 та введення карантину та  згідно наказу комунального закладу вищої освіти «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної адміністрації» (далі – Академія) від 26 березня 2020 № 59 «Про запровадження карантину в організації та проведенні курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників (далі – Курси) при Академії відбудуться зміни: Курси, що розпочинаються з 13 березня  2020 відбудуться у дистанційній (заочній, І етап ) формі навчання .

Рекомендовано на електрону адресу кураторів  комунального закладу вищої освіти «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради» слухачам курсів необхідно направити матеріали для оцінювання за  обраними темами. Кураторами курсів встановлено вимоги до звітів, та надавались роз’яснення, щодо дистанційної форми навчання кожного слухача. А саме, необхідно врахувати  актуальність матеріалів дистанційного навчання для професійного розвитку педагогів ЗДО в системі підвищення кваліфікації через оновлення цілей, змісту, методів і форм навчання, створення оптимальних педагогічних умов, що сприяють удосконаленню професійної компетентності педагогічних працівників.

Так за затвердженим графіком для проходження курсів від КЗДО №60 КМР було направлено :

  1. Завідувача КЗДО №60 КМР Кузьма Н. В., яка пройшла курси підвищення кваліфікації дистанційно та  надала звіти за  освітньою програмою « Директори закладів дошкільної освіти. Дистанційне навчання.» за темами : 

2. вихователя- методиста КЗДО №60 КМР Курило Г.П. , яка прошла курси підвищення кваліфікації за освітньою програмою « Вихователів – методистів закладів дошкільної освіти”. Дистанційне навчання», дистанційно та надала звіти за темами:

3. Вихователя- методиста КЗДО №60 КМР Кочережко Т.М. , яка пройшла курси підвищення кваліфікації за освітньою програмою « Вихователів – методистів закладів дошкільної освіти. Дистанційне навчання», дистанційно та надала звіти за темами:

4 . Вихователь Таран Н.М. яка пройшла курси підвищення кваліфікації за освітньою програмою вихователів, які не мають кваліфікаційну категорію або звання вихователь- методиста, ї дистанційно та надала звіти за темами : 

5. Вчитель- дефектолог Кошелєва Л.В. , яка пройшла І єтап підвищення кваліфікації за освітньою програмою  «Вчителі-дефектологи закладів дошкільної освіти» 1 етап  / 27.04.2020-30.04.2020 Представлено перелік   питань для  звіту  самостійної  роботи слухача за  дистанційною  формою  навчання,  ( І етап) та надала тести та звіти за темами : 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *